• Hnedý výtok

    , Autor: Ninni

    Dobrý deň mám 14 rokov a postrehla som hnedý výtok pred menštruáciou ale menštruáciu mám dostať o štyri dni
    A hnedý výtok trvá 3 dní .Prejde to?

    Dobrý deň, u niektorých dievčat a žien je menštruácia prvé dni vo forme hnedého niekoľkodňového špinenia a až následne sa dostaví menštruačné krvácanie. Nemusí sa jednať o patológiu a časom môže dôjsť k úprave.