• Hpv a antikoncepcia

    , Autor: Barborela

    Dobry den, kedy po ockovani na hpv mozem mat pohlavný styk?

    Dobrý deň, ak už ste mali v minulosti pohlavný styk, nemá očkovanie vplyv na pohlavný styk. Ak ešte pohlavne nežijete, závisí od očkovacej látky, niektoré sa podávajú v 3. dávkach, iné jednorázovo. Informujte sa u svojho obvodného gynekológa.