• Bolesť v podbrušku

    , Autor: lienka8

    Dobrý den. Už dlhšie mávame s priateľom pohlavný styk no posledné 3 razy má po nom pobolieva v oblasti podbruška. Tehotná nie som. A iné príznaky nemávam. Predtým má to po styku nebolievalo, no teraz už ano. Chcela by som sa spýtať co to môže byt. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, možností je viacero, od poranení alebo podliatin krčka maternice až po endometriózu. Závisí aj od toho, či sú bolesti prítomné už aj počas pohlavného styku alebo vyslovene iba po ňom. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení stanoví ďalší postup.