• Doxyhexal 200

    , Autor: ala-4

    Dobrý deň,lieky užívam nakoľko mi zistili chlamýdie. V štvrtý deň užívania sme mali pohl.styk s partnerom, ktorý sa začal liečiť až po pohl.styku,takže bol ešte neliečený,čo som nevedela. Na druhý deň má začalo pobolievat podbrusko. Lieky užívam už 7 deň a bolesť pociťujem hlavne ak stojím. Mohli lieky prestať zaberať nakoľko ich partner mal. Dočítala som sa a možno v tom strese som prepočula,že nemôže byť. Mohla som si dáko uškodiť?

    Dobrý deň, nemyslím si, že lieky prestali zaberať, ale preliečení majú byť obaja partneri a v čase liečby je vhodné sa vyhnúť pohlavnému styku. Nemá potom efekt, aby sa liečil iba jeden partner, pretože hrozí recidíva a návrat infekcie. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.