• Polycysticke vajecniky

    , Autor: ella-2

    Dobry den,prosim vas,aky maju vplyv polycysticke vajecniky na organizmus a aka zvykne byt zvycajne liecba?Hrozi pripadne operacia?Vopred vdaka

    Dobrý deň, závisí od viacerých okolností a faktorov. Niekedy pomôže hormonálna liečba, inokedy nie je nutná žiadna liečba v závislosti od nálezu a ťažkostí. Trošku iný postup je, ak sa žena snaží otehotnieť a nedarí sa jej. V niektorých prípadoch je indikovaná laparoskopia. Nepoznám konkrétne Váš prípad ako aj okolnosti, preto sa k tomu neviem bližšie vyjadriť. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.