• Deflagyn a indol3c

    , Autor: katy

    Dobrý deň. Minulý mesiac mi bol na pravidelnej prehliadke zistený nejasný ster z krčka maternice + hpv vírus (nízko rizikové). Doktor mi odporučil užívať Deflagyn po dobu 3 mesiacov. Na internete som však našla aj liek Indol3c, ktorý sa taktiež zameriava na tento problém. Preto by som sa chcela opýtať, či môžem tieto lieky kombinovať alebo je lepšie užívať len jeden z nich. Ďakujem

    Dobrý deň, DeflaGyn je vaginálny krém a Indol3C je výživový doplnok vo forme kapsúl, užívajte ho v dávke 2-3 kapsuly denne. Prípravok sa odporúča užívať 2-3 mesiace a následne si urobiť 2 mesačnú prestávku. Môžete tieto prípravky užívať súčasne.