• bolesti brucha

    , Autor: veronika4

    Dobrý deň pani doktorka,

    skoro pred každým menzesom, mávam krče v bruchu a presedím dve hodiny na toalete. Býva to tak max. 7 dní pred. Viete mi poradiť, či to môže súvisieť s cyklom a ako tento problém odstrániť? ďakujem

    Veronika

    dobrý deň,
    jedná sa o predmenštruačný syndróm, bolesti, plynatosťž, napátie, tenzia a pod....
    prípadne si prečítajte rôzne možnosti liečby, či už preferujete najprv bylinné čaje, extrakty..
    alebo skôr medikamentóznu liečbu
    s pozdravom .