• poradit

    , Autor: wewe333

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať mávam 28 dňový cyklus teraz som mala 30 dňový ... 2.januara mi došla menstruacia trvala 5 dni a dňa 11.januara som mala na večer krvavo ružový výtok...na ovulaciu sa mi to zdá pri skoro a nikdy sim pri ovulacii nekrvacala minulý mesiac po ovulacii mi krcok ostal hore až do menstruacie co to môže byt ?Bolievaju ma žily na prsiach a dnes som mala bolesti v podbrusku pichanie v právom vajecniku . Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, ak máte bolesti a krvácanie mimo cyklu, je na mieste určite gynekologické vyšetrenie
    treba tiež vylúčiť tehotenstvo , skontrolovať ultrazvukový nález a podobne
    s pozdravom