• Svrbenie pošvy

    , Autor: zuziik

    Dobrý večer. Som s partnerom už dva roky takže mám stáleho sexuálneho partnera. Ale posledný týždeň mam problém so silným svrbenim a pri pohlavnom styku aj bolesťou pošvy pri vstupe. Neviete mi prosím Vás pomôcť čím by to mohlo byť spôsobené??? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    môžte mať nejakú infekciu, nezávisle na tom, že máte jedného sex.partnera
    používajte tč. nejaký výplach, prípadne intímny gél, ak by sa ťažkosti stupňovali vyhľadajte lekára
    s pozdravom