• bolesti

    dobrý deň, mám 17 rokov a v poseldnej dobe mam problemi s menštuaciou. Často mi meškáva aj niekoko týždnov.
    Teraz mi zatial mešká druhy den ale trápi ma to že pri pohlavnom styku mam bolesti už len ked vchadza alebo ked sa to rozbehne. Býva to v poslednej dobe dosť často .. prosim o radu .. može to byť sposobene aj mimomaternicovým tehotenstvom ? robila som si tehotensky (1) ale bol negativny .. mavam často aj cysty prosim o radu dakujem

    Dobrý deň,
    bolo by vhodné aby ste navštívila gynekológa na komplexnú kontrolu, hlavne UZV vaječníkov, ak teda máte cysty, tie samoztné vám môžu robiť ťažkosti s menses,
    je na zváženie či by vám lekár nedoporučil nejakú liečbu
    s pozdravom