• problem s Ascusom

    , Autor: andrea1984

    Dobry vec pani doktorka. Chcela by som sa spytat som 11 tyzden tehotenstva a dnes mi lekarka povedala ze mam ascus. Moze to byt kojenia alebo zmeny hormonov? Mavaju to tehotne zeny? Dakujem

    Dobrý deň,
    ASC-US ako zmeny na krčku môžu byť spôsobené i nejakou zápalovou aktivitou, je vhodný prípadný odber kultivácií , preliečenie ak by bolo treba
    a opakovať onkocytológiu, konzultujte stav s vaším lekárom
    s pozdravom