• Dlha menštruácia

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, ja som v zahraničí a nemôžem navštíviť svoju lekárku a preto by som sa chcela opýtať či by ste mi nevedeli pomôcť. Pred dvoma týždňami som mala zápal močových ciest (všetky príznaky zápalu,už som to mala raz a tak myslím, že to nebolo nič iné), a užívala som antibiotika jeden týždeň na močové cesty. Do toho som dostala menštruáciu, ale bola veľmi slabá, už je to 8 deň a stále mám trošku krvi na vložke, skôr také špinenie. S partnerom mávame pohlavný styk, ale dávame si pozor. Bojím sa aby som nemala nejakú infekciu, alebo dokonca či nemôžem byť tehotná. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    ak máte podozrenie na teh, urobte si teh.test
    ak máte podozrenie na nejaký infekt v oblasti počvy, skúste si teda zakúpiť nejaký výplach vhodný pri rôznych typoch vag.infekcií, keď neviete určiť o čo sa asi jedná.
    Aj keď ste v zahraničí, lekári sú určite aj tam, ak by ste starostlivosť nutne potrebovala
    s pozdravom