Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
13,760 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • ovulacia?

  , Autor: anie

  Dobry den, v polovici cyklu som dostala hnedy vytok ktoruy poo par dnoch sprevadzala krv... dva dni pred tym sme mali s partneromnechraneny styk chcem sa spytak je tento vytok priznakom ovulacie? Alebo moze ist aj o nieco vaznejsie? Hm a najskor ma pobolievalo na pravej strane teraz obcas na lavej...

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  môže ísť ovulačné krvácanie, no na druhej strane môže byť príčinou krvácania aj iná hormonálna porucha. To sa však bohužiaľ bez vyšetrenia nedá potvrdiť.

Podobné otázky

 • Krvácanie po menštruácii

  , Autor: Hajni

  Dobrý deň, menštruacia mi skončila 12.10 a na 8dpo čiže dnes som znova začala krvácať ale slabšie ako pri menštruacii. Občas ma pichne na ľavej strane podbruška. Pol roka dozadu som mala zlé výsledky z cytologie t.j. L-sil a nasledne aj pozit. HPV. Posledná cytológia už ale bola v poriadku. Čo mohlo spôsobiť krvacanie? Mám sa obávať niečoho a objednať sa na vyšetrenie, alebo to môže byť len ovulacia? Ešte dodám ze sa snažíme o bábätko. Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, môže sa jednať aj o ovulačné krvácanie, ale takto Vám na to neviem objektívne odpovedať. Možností môže byť viac. Odsledujte si to, ak špinenie do pár dní neustúpi, alebo v prípade akýchkoľvek ťažkostí alebo nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.