• ovulacia?

    , Autor: anie

    Dobry den, v polovici cyklu som dostala hnedy vytok ktoruy poo par dnoch sprevadzala krv... dva dni pred tym sme mali s partneromnechraneny styk chcem sa spytak je tento vytok priznakom ovulacie? Alebo moze ist aj o nieco vaznejsie? Hm a najskor ma pobolievalo na pravej strane teraz obcas na lavej...

    Dobrý deň,
    môže ísť ovulačné krvácanie, no na druhej strane môže byť príčinou krvácania aj iná hormonálna porucha. To sa však bohužiaľ bez vyšetrenia nedá potvrdiť.