• bolestivý prsník

    , Autor: matkapatka

    dobrý deň, potrebujem poradiť, od polovice júna mám zatvrdnutý z vnútornej strany ľavý prsník, je aj začervenaný a hlavne bolestivý, deň pred začiatkom týchto bolestí som premiestňovala doma nábytok.Bola som u gynekológa, vzal mi crp, hodnota bola 15, max bolo 10, ale keďže krvný obraz /KO/ som mala v poriadku, povedal, že zápal to nie je. Poslal ma na sono, kde mi povedali, že na rakovinu to nevidí, že je to celé presiaknuté a pod tým nič nevidí, že či som nemala pijaka , toho som mala a tak mi pre istotu dva krát po sebe brali krv, keďže prvý vyšiel negatívny, aj druhý bol negatívny, ale hrča stále bola, začervenanie zmizlo, ale sa zas vrátilo, aj bolesti, tak som opäť objednaná na sono, opäť mi bral KO a CRP, všetko v poriadku. Ja by som chcela vedieť, čo si môžem dávať na ten prsník, mňa stále bolí cez dva mesiace, som z toho nervózna, vystrašená. nekojím 11 mesiacov. Prosím, poraďte mi, môže to byť z toho premiestňovania nábytku, lebo som sa vtedy namáhala, ale prečo by to trvalo tak dlho, na sone mi v júni vravela, že to môže trvať aj mesiac, ale trvá to cez dva mesiace, som zúfalá, žiadne lieky od bolesti, krém nič nemám. . . ďakujem

    Dobrý deň,
    bolo by vhodné navštíviť špecializovanú prsníkovú ambulanciu.