• Tehotenstvi?

    , Autor: vandada

    Dobry den pani doktorko,
    mam dotaz...20. den cyklu jsem mela nechraneny pohlavni styk. Menstruaci jsem dostala po osmi dnech - tak jak jsem ji mela dostat. Pro jistotu jsem si po teto menstruaci udelala tehotensky test a vysel negativni. Ale v poslednich dnech me boli prsa - jeden den prave, druhy den leve...Myslite, ze bych mohla byt i tak tehotna? Pokud ne, od ceho muze byt ta bolest prsou? Predem dekuji za odpoved!!!

    Dobrý deň,
    pravdepodobnosť, že by ste boli tehotná je pomerne malá. Bolestivosť v prsníkoch môže byť spôsobená zmenou hormonálnych hladín, v prípade že by bolesť pretrvávala navštívte lekára.