• kvasinkovú infekciu v pošve - tehotenstvo?

    , Autor: kikuska9935

    Dobrý deň pani doktorka, obraciam sa k vám... nedávno som mala problém, pan doktor mi vravel,že Išlo o kvasinkovú infekciu v pošve.
    Chcem sa spýtať, či je normálne, že mi mešká menštuácia už skoro 2.týždeň.? Alebo to može byť aj kvôli horeuvedenom probléme, ktorý je už teraz v poriadku cca týždeň? cca pred týždnom som si robila test a bol negatívny, takže neviem čo to može byt. s priatelom sa , ale snazime o babatko, moje plodne dni boli ,,asi,, okolo1.7.-4.7.2013 nakolko poslednu menstruaciu som mala 18.06.21013...Ďakujem

    Dobrý deň,
    tehotenský test si zopakujte. V prípade, že bude negatívny, je nutné navštíviť lekára.