• Cytológia

    , Autor: natally11

    Dobrý deň, mam 26 rokov a dosť často mávam zápaly. V posledných dvoch mesiacoch som dostala menštruáciu a asi 2 dni po skončení menštruácie som opäť krvácala asi 5 dní. Šla som za svojim gynekológom. Prvý krát mi nasadil hormóny Lutenyl, brala som ich 14 dní. Keď sa mi to stalo druhý krát, tak mi dal lieky proti zápalu a k tomu mi spravil ultrazvuk a povedal, že mám ranku na krčku a viac sa k tomu nevyjadril. Stery z krčka som mala robené 2 krát a vyšli negatívne. Chcela by som sa opýtať, či to môže byť niečo vážne ak stery vyšli negatívne, a či a na koľko sú tie stery spoľahlivé.

    Dobrý deň,
    ak sa onkocytológia opakovala a bola negatívna nepredpokladám, že by sa výsledkym ohli zmýliť.