Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
15,685 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • vyražka

  , Autor: odbornik6

  Dobrý den. pani doktorka mam taku otázočku. na vonkajších pyskoch sa mi spravil asi mesiac dozadu ,,pupák,, nebolel nesvrbel nič po pár dnoch prešiel ... teraz teda ale po mesiaci sa mi spravilo niečo podobné zase na druhej strane. Sex ma neboli nesvrbí ma ten pupák neboli to ale sa bojím čo to je. poradte mi prosím

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  v tomto pípade je nutné navštíviť lekára aby to zhodnotil.

Podobné otázky

 • Vyrazka

  , Autor: D.o.m.i

  Dobry den pan doktor, pisala som Vam ohladom vyrazky na klitorise, mohla by som si to skusit natriet nejakou mastou? Napriklad gafrovou mastou s ichtamolom? Dakujem za odpoved.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, keďže naozaj takto neviem povedať, o čo sa jedná, neviem Vám ani odporúčať prípadnú voľnopredajnú liečbu. Ako som už spomínal, najlepšie bude navštíviť obvodného gynekológa, ktorý sa Vám bude vedieť vyjadriť a prípadne Vám predpíše, či odporučí lokálnu liečbu.

 • Vyrazka

  , Autor: D.o.m.i

  Dobry den pan doktor, uz je to par dni co som si na klitorise nasla vriedok, troska boli (hlavne pri dotyku) a je cerveny, ale ziadny hnis som nespozorovala. O co sa moze jednat? Ziadne ine tazkosti nepocitujem. Dakujem vopred za odpived

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, možností, o čo sa môže jednať, je viacero. Bez videnia nálezu sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia stanoví diagnózu a určí ďalší postup.

 • Opuchnuté uzliny

  , Autor: MMOMM

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na môj problém. Pred týždňom sa mi na pyskoch po holení urobila vyrážka alebo vriedok. Myslela som že to je zarastený chĺpok ale vyrážka sa zapálila a pri nej sa spravila druhá aktuálne to dosť svrbí. Dnes ráno som sa zobudila s opuchnutými uzlinami v slabinách na tej strane, kde je aj vyrážka. Uzliny sú dosť bolestivé. Chcem sa spýtať či to môže mať súvis s tou vyrážkou alebo ako to mám riešiť. Nikdy sa mi nič podobné nestalo

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, áno, môže to mať súvis. K prípadnej diagnóze sa Vám však bez videnia nálezu vyjadriť neviem. Je potrebné realizovať gynekologické vyšetrenie. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia určí ďalší postup.

 • Vyrážka na malých pyskoch

  , Autor: Sisa123

  Dobrý deň, na malom pysku sa mi spravila bolestivá vyrážka, cca 3-4mm priemer s bielou hlavičkou a má výrazné okraje. Je to príznak nejakej choroby? Je lepšie to vytlačiť alebo nechať tak? Je nutné zájsť k lekárovi? Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, môže sa jednať iba o zapálený a zahnisaný folikul. Takto sa Vám však neviem bližšie vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • Hrčka

  , Autor: kiami

  Dobrý deň. Približne týždeň dozadu sa mi vytvorila na veľkých pyskoch gulička alebo vyrážka veľkosti malého hrášku. Spočiatku to aj bolelo ako tvoriaca sa vyrážka bez bieleho vrchu, vo farbe mojej koži. Včerajší deň som mala na vrchu tej vyrážky suchú kožu a dnes už nemám, ale zafarbila sa do fialova. Veľmi sa bojím, čo by to mohlo byť, ale momentálne mám menštruáciu a nemôžem ísť k lekárke. Nedá sa úplne nahmatať, ako nejaký ucelený útvar. Prosím, vedeli by ste, čo by to mohlo znamenať? Ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, bez vyšetrenia sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Odsledujte si to. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.