• stipanie vonkajsich rodidiel na sliznici

    , Autor: odbornik6

    Dobry den,
    Vo februari som bola liecena na mykozu Lomexin kremom. Mykoza presla,ale stale mam stipanie na vonkajsich rodidlach, ktore mi uplne znemoznuje viest sexualny zivot. Od februara som skusila vselico mozne: gynocaps, macomax, potieranie grapfruitovym extraktom, canesten zvonku, protikvasinkova dieta.

    Stravu mam dobru, sladke a pecivo takmer vobec nejem, jem vela zeleniny, ovocia, strukovin, pijem bylinkove caje.

    V moci som nalez nemala. Test na myko a ureaplazmy bol negativny. Ku gynelogicke idem az buduci tyzden.
    Uz neviem, kam sa obratit, co skusat. Na co by som sa mala dat este otestovat? Co by to este mohlo byt? Kedze podla vysledkov som zdrava ako rybicka.

    Partnera mam a nas vztah je super. Len toto dost ovplyvnuje najma uz moju psychiku, ze som bezmocna a neviem, co by to mohlo sposobovat.

    Dobrý deň,
    bohužial bez vyšetrenia vám neviem pomôcť. Do úvahy prichádza ešte kontaktná alergia, zmeňte aviváž a ak používate intimky alebo vložky je nutné s tým prestať, mohli by byť tiež zdrojom dráždenia. Zakúpte si v lekárni intímne mydlo Saforel.