• ca sa deje

    , Autor: macmart

    Dobry den chcela by som sa vas opytat mam taky problem v oktobri minuleho roka mi zistili cystu bola som aj na odbere vzorky a vsetky visledky boli v poriadky aj menstruaciu som mala pravidelne do januara vo february mi meskala menstruacia 12 dni potom prisla ale nebola az taka silna ako ju zviknem mavat v marci mi meskala 6 dni a bola dost slaba a teraz v aprili mi meskla tri dni a prvi den bola len take spinenie potom 2 dni silnejsia a potom zas len spinenie zda sa mi ze mam zvetsene prsia trosku a minuli mesiac ma aj strasne svrbeli bradavky mam nafuknute brusko stale sem tam take mierne bolesti najprv boli na lavej strane a postupne sa presunuli na pravu stranu podbruska ale nieje to velka bolest pri sexe bolesti nemam ked som mala predtim cistu tak som mala bolesti aj pri sexe som strasne unavena a bolia ma nohy co ma pred tim nezvikli a casto ma bolieva hlava neviete co to moze sposovat tieto moje problemi antikoncepciu neberiem snazime sa o dieta dakujem velmi pekne za vas nazor

    Dobrý deň,
    urobte si tehotenský test, ak bude negatívny, časť príznakov sa dá pripísať prítomnosti cysty na vaječníku.