• Vred na maternici

    , Autor: julinka4

    Dobry den ,pri preventivnej prehliadke mi doktor zistil vred na maternici ,bola mi robena cytologia vysledky boli dobre nemam ziadne ine zenske problemi.Viete mi povedat je to nebezpecne a mozem mat bezproblemove tehotenstvo?nieje tam nejake riziko?Dakujem za odpoved.Pekny den Julia

    Dobrý deň,
    bohužial neviem si predstaviť čo myslel váš pán doktor pod pojmom vred na maternici, asi vám veľmi zjednodušene chcel niečo vysvetliť. Skúste pozrieť do správy čo vám doktor napísal.