• Natrhnuty krcok maternice

    , Autor: zuzana0946

    Dobry den,
    som 22 mesiacov po porode , lekar mi zistil ze mam natrhnuty krcok maternice, alebo zle zasity po porodeIinformoval ma o tom uz na prehliadke po sestonedeli, doporucil mi , ze bude pre mna lepsie ak chcem este dalsie dieta, opravu krcka este pred otehotnenim. Chcem sa spytat ci sa tento vykon robi aj ambulantne,,pretoze mi navrchol aj takuto moznost.Neviem ci sa to robi bezne . Informacie ktore som nasla boli vacsinou, ze zakrok sa robi pod celkovou anestezou a hospitalizacia je 4 az 7 dni, ale nijake ze by sa to robilo aj ambulantne. Dakujem Vam za odpoved a prajem pekny den.

    Dobrý deň,
    závisí od toho o čo konkrétne ide, to bez vaginálneho vyšetrenia bohužiaľ neviem posúdiť. Ak sa však jedná o niečo, čo by mohlo spôsobovať ťažkosti pri nasledujúcej gravidite nezdá sa mi vhodné ambulantné ošetrenie. Koľko stojí ambulatné ošetrenie? Asi by som sa odborne poradila na vašom mieste s iným lekárom.