• pohlavny styk a cytologia

    , Autor: naty311

    dobry den, uzivam HAK a v piatok som bola na preventivnej prehliadke u gynokologicky. robila mi vsetky vysetrenia aj cytologiu a vraj mozem po nej trocha spinit. len by som chcela vediet ci aj napriek tomu mozem mat pohlavny styk, nechcem si sposobit tazkosti alebo bolesti. Dakujem za skoru odpoved

    Dobrý deň,
    ak nekrvácate môžete mať pohlavný styk, ak však došlo po odbere cytológie ku krvácaniu pohlavnému styku sa v ten deň vyhnite.