• mimomenstruacne krvacanie

    , Autor: littlebimbi

    Dobry den, stvrty mesiac pouzivam antikoncepcny kruzok a napriek tomu ze som si ho mala vybrat az v pondelok, v stredu sa mi spustilo krvacanie skor hnedej farby, citim aj divy pocit v bruchu. Pred rokom a pol som rodila a mavam problemy aj s mykozami. Tak by som sa chcela spytat ci krvacanie moze byt priznak niecoho vazejsieho.
    dakujem

    Dobrý deň,
    na to aby som odpovedala na vašu otázku by som vás musela vyšetriť, urobiť ultrazvukové vyšetrenie a odbery krvi. Predmenštruačné krvácanie počas užívania Nuvaringu je pomerne časté a môže byť príčinou len zníženie hormonálnych hladín v preparáte. Ak sa bude predmenštruačné krvácanie opakovať počas viacerých cyklov navštívte lekára.