• stery

    , Autor: odbornik6

    Dobry den. Kedže vcera som bola u mojho gynekologa,ktory mi urobil stery,ale len na chlamydie, a tak isto vyter z posvy na kultivaciu. Nemam este vysledky,ale mam obavy ,kedze mi nezobral stery aj na mykoplazmy a ureoplazmy,na co prisiel az potom ked vypisoval ziadanku do laboratoria a tak povedal, ze uviidme co vyjde,preto sa chcem opytat, ak by som nahodou mala stery na chlamydie negativne tak potom je mozne ze nemma ani tie ureoplazmy a mykoplazmy??alebo su to nezavisle infekcie a treba urobit aj na tieto aspon krvne odbery??

    Dobrý deň,
    infekcie môžu prebiehať nezávisle od seba, môžete byť infikovaná len chlamýdiami alebo len mykoplazmami/ureaplazmami. Ak si chcete byt 100% istá doplňte si odbery aj o tieto dve infekcie.