• Operacia prsnika

    , Autor: odbornik6

    Dobry den potrebovala by som vediet idem na operaciu nezhubneho nadora ktory mam v prsniku ale menzes mi vychadza zhruba na den operacie ale nito sa ma pri objednavany na operaciu nepytal na moj cyklus chcela by som vediet ci si mam termin prelozit alebo ci sa da operacia vykonat aj cez menzes ?? dakujem vopred za odpoved

    Dobrý deň,
    v niektorých nemocniciach to pri operácii prsníka nevadí, iné nemocnice objednávajú na všetky operácie mimo termín menštruácie. Najrozumnejšie bude ak si zavoláte a spýtate sa. Prípadne 3 dni pred očakávanou menštruáciou začnite užívať Norethisteron 2x 1tbl denne až do obdobia kedy môžete odmenštruovať. (na predpis).