• upt

    , Autor: odbornik6

    Dobry vecer dnes som 31 dni po upt, bola som na kontrolnom sone a bolo v poriadku .asi 18 dni som spinila a potom uz nic.az vcera ked som bola na wc a som sa utrela bola tam krv ako pri menzese.dala som si vlozku ale potom uz ani kvapka krvi.bolo to este nejake cistenie a menzes este pride každu chvilku ?mam zajst k dr alebo este pockat ?? dakujem pekne,veronika

    Dobrý večer,
    ak bolo kontrolné ultrazvukové vyšetrenie v poriadku nemusíte sa teraz obávať, mohlo to byť aj "dočistenie" aj začiatok menštruácie. Zatiaľ s návštevou lekára môžete počkať.