• Koľko dní po styku je vhodné testovať sa na choroby?

    Dobrý deň,
    Sex som mala presne týždeň dozadu, včera (teda 6d po styku) ma začalo trápiť štípanie pri močení (len mierne a nezhoršuje sa to + liečim čajom, C-ckom, veľa vody). Myslela som, že to nesúvisí (že by sa to prejavilo už skôr alebo že som len normálne prechladla - keďže som dlho bola v chlade), ale aj sexuálny partner má rovnaký problém, tak sa bojím, že ide o príznak nejakej pohl. choroby. Preto sa pýtam, či má zmysel sa testovať teraz (resp. po menštruácii, ktorá začne o 2 dni) alebo počkať, aby sa to ukázalo naisto na teste. A koľko by ste mi odporučili čakať? Potrebujem, aby to prípadne spoľahlivo test ukázal, keďže momentálne už na ten jeden ťažko nájdem peniaze

    Dobrý deň, je možné, že sa u Vás rozvíja obyčajná kvasinková infekcia. Kúpte si CanestenGyn, ktorý si aplikujte jednorázovo večer pred spaním a do ďalších dní si aplikujte vaginálne probiotiká. Partner si môže aplikovať Canesten krém. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.