• ginekologicky problem

    dobry den,,,mam 18 ROKOV som uz po porode...moja dcerka ma1 rok,,,ked mala pol roka som si dala zaviest vnutromaternicove teliesko,a o pol roka som si ho dala vytiahnut cize nedavno kvoli opakovanim zapalom vajecnikov....a bolesti pri pohlavnom styku....dala som si zaviest antikoncepciu ale aj tak ma neustale nieco boli pri pohlavnom styku,,,a ja uz neviem co s tym mam robit ci to prejde,,,alebo ci to nieje kvoli sekcii neviem uz,,,neviete mi niejko poradit???dakujem

    Dovrý deň prajem,
    ťažko povedať, je možné, že po cisárskom reze, prípadne po zápale vaječníkov mohli vzniknúť zrasty, každpadne je nevyhnutné podrobné ultrazvukové vyšetrenie, ktoré by mohlo objasniť príčinu bolesti.