• HAK na 1 mesiac

    Dobrý deň. Bola mi po operacii prsnikov zistená tromboza sice neviem ci zoperacie alebo z HAK ale antikoncepciu už užívať nebudem. Chcem sa len spýtať ci by som si ju na jeden mesiac mohla nasadiť koli dovolenke aby som ju nepretrpela pripadne aby som vedela aspoň kedy ju budem mat. Zatiaľ uzivam len fraxiparine a lieky na cievy nemám nakoľko čakám na vyšetrenie cievnym lekárom ďakujem.

    Dobrý deň, nie, za daných okolností nemôžete užívať antikoncepciu ani mesiac! Je to kontraindikované.