• Stolica

    Dobrý deň, užívam antikoncepciu leverette a dnes som užila 10tu aktívnu tabletku z blistra ale po 2 hodinach od užitia HA som mala silnejšiu redšiu stolicu (mala tvar, nebol to hnačka). Následne cca 10 minút po stolicu som užila náhradnú tabletku z druhého blistra. Som aj naďalej chránená alebo sa mam chrániť aj inak?

    Dobrý deň, za daných okolností ste plne chránená. Nie je potrebné sa chrániť aj doplnkovo. Pokračujte v pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.