• Rada

    Dobre ráno pán doktor. Chcela som sa opýtať takú trápnejšiu otázku. Mám nepravidelný cyklus ale momentálne mám plodné dni. Včera ma partner prstoval, no tesne pred tým masturboval on. Nedošlo k ejakulácii. Mohlo sa aj napriek tomu stať že mi predejakulacnu kvapku zniesol prstami? Prsty si utrel tesne pred tým, ale iba tak na rýchlo.
    Ďakujem

    Dobrý deň, za daných okolností tehotná nebudete, do budúcna sa pre Váš pokoj podobným praktikám vyhnite, prípadne si dávajte väčší pozor.