• Vreya

    Dobry den, teda je nizka sanca, zeby nebola ovulacia blokovana?

    Dobrý deň, aj keď je pravdepodobnosť nízka, nie je nulová. To som Vám už písal aj predtým. Nemyslím si však, že by ste mali byť tehotná. Spomínaným nesprávnym užitím ste si však posunuli cyklus, môže sa teda jednať o vedľajšie, či nežiadúce účinky hormonálnej antikoncepcie. Takto sa Vám však naozaj neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach je najvhodnejšie navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý sa Vám bude vedieť najobjektívnejšie vyjadriť.