• Riedka stolica

    Dobrý deň, prosím vás už pár týždňov mávam väčšinou ráno redšiu stolicu, pravdepodobne aj zo stresu..nie je to vodové ale skrátka ani pevné. Môže to znižovať účinok antikoncepcie? Antikoncepciu si dávam večer o 17tej a takáto stolica nastáva vždy až ráno. Niekedy jednorázovo aj 2-3 hodiny po užití HAK, ale nie je stále dokola, ako keby som mala tráviace ťažkosti.
    Ďakujem

    Dobrý deň, ak sa nejedná o opakované preháňanie, redšia stolica nemá vplyv na účinok hormonálnej antikoncepcie, najmä ak k nej nedôjde opakovane a do pár hodín od užitia tabletky hormonálnej antikoncepcie.