• Otazka

    Dobrý deň, mala by som na vás jednu otázku s manželom sme mali v sobotu pohl.styk stým ze sa priateľ do mňa urobil a potom sme sa ešte asi po tom co sa urobil milovali dlho .Môžem otehotnieť aj stoho ze sa urobil do mňa aj viac krát po sebe .Antikoncepciu beriem každý deň a poctivo. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného a správneho užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie môžete praktizovať nechránený pohlavný styk aj s ejakuláciou do pošvy, aj opakovane a tehotná nebudete. Nemusíte sa obávať. Pokračujte v pravidlenom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.