• Tabletka po

    Dobrý deň mám užiť tabletku po keď som zabudla užiť siedmu tabletku v prvom týždni dala som si ju až na ďalší deň spolu s dalsou.pricom som mala v ten siedmy deň nechránený styk. Ešte neubehlo 72 hodín odvtedy to bude až večer dnes.

    Dobrý deň, ak si chcete byť úplne istá, môžete užiť tabletku núdzovej hormonálnej antikoncepcie. Pokračujte však v pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.