• Hormonálna nerovnováha

    Zdravím môžem naraz užívať Macu peruansku a vitex jahnaci ? Potrebujem to na upravenie hormónov mam totiž to nízky estrogén. Dakujem .

    Dobrý deň, tieto voľnopredajné doplnky výživy môžete užívať aj súčasne, či sa však dostaví očakávaný účinok je otázne. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa, ktorého v prípade ťažkostí alebo nejasností navštívte.