• Vynechanie tabletiek

    Dobrý deň stalo sa mi že som 2dni po sebe zabudla dať antiku. Na 2 deň som mala nechránený sex.. je tam nejaká šanca otehotnenie ? Ďakujem

    Dobrý deň, áno, za týchto okolností je šanca otehotnenia reálna. Vhodné je porozmýšlať o užití núdzovej antikoncepcie. Okrem toho pokračujte v pravidlenom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. V prípade nejasností alebo ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.