• Drovelis

    Dobrý deň.Chcela by som sa spýtať od kedy je účinná antikoncepcia Drovelis nakoľko posledných 5dni som mala veľmi silné hanacky.beriem z bistro už 3 tyzden.dakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ak sa u Vás vyskytovali silné hnačky niekoľko dní za sebou, účinok hormonálnej antikoncepcie je naozaj znížený a doplnkovú formu ochrany (kondóm) je vhodné používať počas celého cyklu.