• Vplyv lieku

    Dobrý deň. Doktorka mi predpísala lieky Algifen Neo a Ciprofloxacin-Teva 500mg. Mám tie druhé brat po dobu 5 dní. Povedala mi, že sa mám chrániť aj doplnkovo a odstup od antikoncepcie by mal byť 3 hodiny. Chcem sa spýtať ako dlho po dobratí týchto liekov sa mám ešte chrániť? Beriem antikoncepciu Daylla. Ďakujem

    Dobrý deň, chrániť sa aj doplnkovo (používať kondóm) je potrebné počas celej dĺžky antibiotickej liečby, ako aj aspoň 7 dní po doužívaní antibiotík.