• Otehotnenie Levosert

    Dobrý deň pán doktor,

    Chcem sa spýtať či je možné otehotnieť aj s Levosertom. Mám ho od 11/2022. Všetko je v poriadku, na svojom mieste. Sem tam mávam krvácanie akoby menstruacia. Trvá cca 10 dni, ale nejedna sa o žiadne veľké krvácanie. Od soboty si už nedávame vôbec pozor, a od včera som mala v hliene v krvi a ružový hlien. Už sa takéto krvácanie objavilo, ale som na pochybách či je to nejaká možnosť aj keď žiadna antikoncepcia nie je 100%.

    Dobrý deň, vo Vašom prípade máte v maternici vložené hormonálne vnútromaternicové teliesko, takže môžete mať bez obáv nechránený pohlavný styk. Áno, žiadna antikoncepcia nie je 100%ná, ale hormonálne teliska sú pomerne spoľahlivé. Špinenie sa môže vyskytovať. Je to individuálne u každej ženy.