• Meskanie menstruacie

    , Autor: Anička666

    Dakujem za otpoved ...este jedna poznamka moze suvisiet to oneskorenie menstruacie aj z hormonalnou nerovnovahou ? A ked uz ste spomynali ten prerusovany styk ze to neni antikoncepcia tak to uz by som bola viac krat tehotna preto som nechapala preco sa mi nedostavila ...a v pripade ak partner nevyrcholil ze sa neurobil vobec ...mohla by som otehotniet aj tak ?

    Dobrý deň, spermie sa nachádzajú v malom množstve aj v prostatickom sekréte známom ako “kvapka lásky”, preto k otehotneniu môže dôjsť aj bez ejakulácie. Samozrejme, na menštruačný cyklus má vplyv viacero faktorov, medzi iným aj hormonálna nerovnováha. Odsledujte si to.