• Meškanie menštruácie

    , Autor: Velkamiska

    Dobrý deň, môžem byť tehotná ak sa mi po užití 4neaktivnej tabletky nedostavilo krvácanie? Tabletky som užívala pravidelne(niekedy cca15min oneskorenie)nemala som hnačku ani zvracanie. No počas niektorých večerov 15-24 dňom cyklu som si večer dala alkohol, nebola som opitá, ani som nevracala, no dala som si alkohol,tabletky užívam večer takže aj alkohol bol večer. Styk som mala ešte pri poslednej aktívnej tabletke, no po užití všetkých placebo chcem skončiť s antikoncepciou,nehrozí tehotenstvo?Styk som už po poslednej aktívnej tabl nemala

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného a správneho užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste plne chránená. Krvácanie z vysadenia alebo zo spádu hormónov sa nemusí dostaviť vôbec, prípadne môže byť iba veľmi slabej intenzity, či bo forme slabého špinenia. Nemusíte sa obávať.