• Choroba a hak doplnujuca otazka

    , Autor: Barborela

    Dobry vecer a preco sa pocas choroby neodporuca praktizovat pohlavny styk? Nie ze by mi to teraz chybalo, nemam chut ani dychat nie to este mat pohlavny styk ale pre zaujimavost ze co to sposobi. Dakujem

    Dobrý deň, práve aj pre opisované ťažkosti. Počas choroby sa má organizmus liečiť a šetriť, dodržiavať kľudový režim. Pri pohlavnom styku dochádza k uvoľňovaniu pomerne veľkého množstva energie, ktorú je vhodnejšie využiť na liečenie.