• Možné otehotnenie?

    Dobrý večer. Chcela by som sa spýtať. Beriem antikoncepciu belara, dneska to bola 18ta tabletka, beriem ju každý deň ráno,dokonca na minútu presne. Je nejaká šanca otehotnieť? A taktiež sa chcem opýtať či výtok sfarbený do hneda a slabé krvácanie aj keď nejde o menštruáciu je spôsobené tou antikoncepciou. Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného a správneho užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie je pravdepodobnosť tehotenstva veľmi malá. Hnedé slabé špinenie je počas užívania hormonálnej antikoncepcie pomerne časté a bežné. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.