• Lindynette 20

    , Autor: Saška2803

    Dobrý deň prajem,chcem sa spýtať ohľadne.Chcela by som počas dovolenky si predĺžiť užívanie antikoncepcie a tým pádom oddialiť menštruáciu.Ale moja otázka znie, dá sa aj tak,že predĺžim cyklus iba o pár dní, prerušim aby menštruácia nastúpila a budem pokračovať ďalej po 7.dňoch?Alebo musím dobrať už celý mesačný blister?Ďakujem za info

    Dobrý deň, najvhodnejšie je za daných okolností kontinuálne užívanie dvoch blistrov a po doužívaní druhého blistra si realizujte sedemdňovú pauzu. Nemá zmysel načať nový blister a užiť iba pár tabliet. Zvyšok blistra potom neviete využiť.