• Antikoncepcia

    Dobrý deň , užívam antikoncepciu Karhla a extrémne sa mi zhoršili vlasy . Chcem sa spýtať či je nejaká antikoncepcia, ktorá zlepší kvalitu vlasov (okrem Mistry tá mi nesedela) . Ďakujem

    Dobrý deň, vypadávanie vlasov patrí medzi vedľajšie, či nežiadúce účinky hormonálnej antikoncepcie. Za daných okolností je vhodné zmeniť preparát hormonálnej antikoncepcie, najlepšie s nižším obsahom hormónov. U každej pacientky je to však individuálne pri každom preparáte. Treba skúšať, ktorý preparát Vám bude najvhodnejší. Môžete vyskúšať napríklad Lindynette 20. Prekonzultujte to s Vašim obvodným gynekológom.