• Zabudnutá tabletka

    , Autor: amemic

    Dobrý deň,
    po 7 dňoch od začatia nového blistra (HAK beriem 4 roky), t. j. na 8 deň som zabudla užiť antikoncepciu. Ďalšiu tabletku som užila až po 12h. V deň zabudnutia tabletky som však mala nechránený pohlavný styk s vyvrcholením. V užívaní antikoncepcii pokracujem. Je šanca otehotnenia vysoká?

    Dobrý deň, áno, možnosť tehotenstva existuje. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.