• Antikoncepcia

    Dobry den minuly mesiac som mala covid a brala som antibiotika cca 6dni aj vtedy mi prisli krami o 1 tyzden skor.Teraz mam este tabletky na 1 tyzden a znovu som dostala krami o 1 tyzden skor.Napravi sa mi samo system akebo co mam robit?

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie, hlavne v začiatkoch užívania, sa môže krvácanie objaviť prakticky počas celého cyklu. Antibiotická liečba na to mohla mať tiež vplyv. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.