• HAK Mistra

    Dobry den, prosim Vas vedeli by ste mi poradit, uzivam dlksie roky hak Mistru, po 7 dnovej pauze na 8 den(v sobotu)som si mala dat 1 tabletku z blistra , zial som si zabudla kupit sla som teda do lekarne a nemala som na karticke poistenca ziadny recept, no a teraz nemam Hak ktoru som si mala zacat davat uz vcera prvu tabletku z blistra, prosim.neviete ako postupovat? Dakujem

    Dobrý deň, ak už máte antikoncepciu k dispozícii, môžete ju začať užívať aj dnes s tým, že nasledujúcich aspoň 7 dní používajte aj doplnkovú formu ochrany (kondóm).